עו"ד שגב החל את דרכו המקצועית בפירמת בן יאיר, וגנר, רזניק ושות', שם עבד כב' השופט מרדכי (מוטי) לוי בטרם מינויו. לאחר מכן ניהל את מחלקת הוצל"פ בפירמת קליינר, הראל, ארז, וייס ושות', וכן היה יד ימינו של השותף המייסד עו"ד מיכאל קליינר, ח"כ לשעבר ונשיא בית הדין של הליכוד בהווה.
במסגרת עבודתו, עו"ד שגב היה אמון על 100,000 תיקי גבייה במחזור חודשי של 1.5 מיליון ₪. כמו כן, התנסה במאות תיקי ליטיגציה של תאגידים סטטוטוריים ועיריות.
השכר המתגמל והתפקיד המכובד לא היוו תחליף לרצון האמיתי לגעת באנשים, לשנות תכתיבים חברתיים ולהשפיע. בתוך כך, לאחר סירוב הפירמה להקים מחלקת ייצוג חייבים, עו"ד שגב נאלץ ליישר קו עם מצפונו ולהגשים את ייעודו.

המשרד

משרד עורכי דין משה שגב מנוהל לפי מחלקות ייעודיות ועובד בשיתוף פעולה עם עורכי דין המובילים בתחומם. אנו עוסקים במגוון רחב של תחומי המשפט האזרחי מסחרי על כל היבטיו: דיני משפחה וירושה, דיני נזיקין, דיני עבודה, חדלות פירעון, הוצאה לפועל, מקרקעין, תאגידים, יישוב סכסוכים בסקטור העסקי ותביעות כספיות. בנוסף, אנו מעניקים שירותי גישור, בוררות, נוטריון וכן ייפוי כוח מתמשך על פי הסמכת משרד המשפטים.
ההכרה המקצועית לא איחרה לבוא: בשנת 2017 סומן כעו"ד מבטיח על ידי עיתון כלכליסט. כמו כן, בשנת 2019 זכה ב"חותם אמינות" מחברת הדירוג העסקי "Dun & Bradstreet israel". החותם מהווה תו איכות בהתבסס על הערכתם המקצועית לפועלנו.
לצד פרסום מאמרים וטורי דעה מובילים, עו"ד שגב מרצה במרכזי טיפוח יזמות ומתארח בסדנאות אקדמאיים. הינו בורר מוסמך מטעם אוניברסיטת בר אילן ומגשר מטעם המוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין. בנוסף, מכהן כחבר ועדת חדלות פירעון במחוז תל אביב.
כחלק מאג'נדה חברתית מובהקת הדוגלת בסיוע לחלש, עו"ד שגב תורם מזמנו ומרצו לקהילה. לאור רגישותו המוגברת לחולי סרטן, הוא מייצגם פרו בונו במסגרת התנדבותו בתוכנית "שכר מצווה". כמו כן, עו"ד שגב מכהן כיו"ר עמותת אופק, העמותה אותה ייסד, הפועלת להנגשת הידע המשפטי וסיכול מצבי סבך הכרוכים באי ידיעת החוק.

החזון

המשרד הוקם מתוך חזון להעניק שירות אישי המבוסס על שקיפות, הגינות, נחישות, יסודיות ואיכות. כפועל יוצא, הפררוגטיבה הניהולית המנחה את עו"ד שגב בביצוע עבודתו מושתתת על הקפדה מקצועית, מיפוי מדויק של צורכי הלקוח, גמישות מחשבתית ואסטרטגיה דיונית.
משרדנו חרט על דגלו להעניק לכל לקוח שקט נפשי, ביטחון אישי, וודאות ויציבות. לשם כך, אנו מקפידים על תו איכות במתן השירות ומלווים את הלקוח לאורך כל ההליך.
אנו מאמינים כי כל תיק הוא עולם ומלואו העוסק בחייו של אדם. לגישתנו, לכל לקוח יש שם וכל מקרה הוא מכונן במבחן התוצאה. מסיבה זו, אנו דוגלים בערכים של שקיפות, הגינות, מקצועיות, אחריות, יסודיות, אסרטיביות ונחישות.

תהליך העבודה

בעזרת שיטת עבודה ייחודית וארגז כלים ייעודיים, אנו עוזרים ללקוחותינו להיחלץ ממשברים ולשכתב את ספר חייהם. הניסיון, הידע המקצועי אשר נרכש במהלך השנים, הזמינות, ההקשבה והאכפתיות, הופכים כל תיק לסיפור הצלחה.
תהליך העבודה במשרדנו מורכב משלושה שלבים מרכזיים:
ראשית, הלקוח משיב על שאלון אבחון מקצועי המהווה אבן בוחן למצבו המשפטי ורמת הסיכון הכללית אליה הוא חשוף. לאחר מכן, מבוצע אפיון מקיף ונבחנות דרכי פעולה אפשריות. בשלב האחרון, מגובשת אסטרטגיה דיונית שממנה נגזרת הטקטיקה המשפטית.

למשרדנו שני סניפים:

סניף שרון (ראשי): מגדל עזריאלי, מדינת היהודים 89 הרצליה ת.ד. 4068
סניף מרכז: בית צרפתי ספייס, נח מוזס 2 ראשל"צ

זקוקים לעורך דין לדיני משפחה

אל תתפשרו על הזכויות שלכם

צרו קשר עוד היום לפתרון משפטי נכון
ועו"ד משה שגב בהקדם האפשרי